Depeche Mode Black Party by DJ Škodis

Black party v štýle Depeche Mode, zahrá DJ Škodis (your personal dj), ktorý je známy u väčšiny fanúšikov skupiny Depeche Mode u nás ako fanúšik a dj, ktorý sa špecializuje na organizovanie “depešáckych” stretnutí a na hranie na DM eventoch po celom Slovensku a bližšom zahraničí.
Tento a budúci rok sú rokmi kedy nám Depeche Mode predstavujú svoj ostatný album na Memento Mori tour v Európe a Severnej Amerike. Po koncertoch v Bratislave a bližšom okolí Slovenska sa opäť s kapelou stretneme na koncertoch v zimných a jarných mesiacoch roku 2024 a preto si na kapelu DM zaspomíname aj u nás v klube.
Párty bude podporená videoprojekciou a budete na nej počuť ako nové, tak aj staršie overené hity Vašej obľúbenej kapely z anglického Basildonu. Tiež nezabudneme na kapely pribuzné k DM ako sú Oceán, Shalom, Camouflage, Erasure a na ďalšie zvučné mená synthpopu a hudobnej éry new wave.

https://www.facebook.com/djskodis

Vstupenky na DM black party sa budú predávať iba na mieste, cena vstupného bude 7€.

Pozor zmena!
Kapela Blind Delon vystúpi v Klube Lúč v sobotu 2.12. 2023 o 20:00 h. Ak ste si medzičasom zakúpili vstupenky na toto podujatie, tie Vám platia na nový termín koncertu. V prípade, že Vám termín nevyhovuje, napíšte o vrátenie vstupeniek na support@tootoot.fm. Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za komplikácie.

 

Dátum

25 nov 2023
Expired!

Čas

20:00

Miesto

Klub Lúč

Klub Lúč

Mierové námestie 17
91101 Trenčín
Slovensko

Partneri projektu

© 2024 Kolomaž – združenie pre súčasné umenie o.z. All rights reserved

Privacy Preference Center